O nas

Zapraszamy Państwa do ekskluzywnych apartamentów Krakow City Apartments w centrum Starego miasta w Krakowie.

Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, które jest czymś więcej niż wygodną przystanią podczas podróży. Oferujemy apartamenty i pokoje w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie jego najsłynniejszych zabytków, gdzie będą Państwo mogli delektować się momentami wytchnienia od gwaru krakowskich uliczek i kawiarenek.

Nasze apartamenty usytuowane są w dwóch kamienicach połączonych wspólnym podwórkiem. Cały obiekt jest monitorowany, a recepcja na miejscu dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo i pomoc dla naszych gości. Oferujemy bilety do wszystkich najważniejszych atrakcji turystycznych regionu oraz transfery z lotniska.

Wystarczy zaledwie parę kroków, aby z „Krakow City Apartments” dotrzeć do Rynku Głównego, jak i do Dworca PKP. Ta wyjątkowo korzystna lokalizacja pozwoli beztrosko cieszyć się pobytem w najpiękniejszym polskim mieście, ze świadomością, iż w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z wygody ekskluzywnego pokoju.

[bookingcom]
Rated by 116 guests
4.2 / 5
Krakow City Apartments

Rekomendacje

Kraków City Apartments to apartamenty prowadzone przez małżeństwo Andrzeja i Katarzynę Batruch, oferują oni sześć czystych, nowoczesnych i eleganckich apartamentów ukrytych przed gwarem miasta na cichym dziedzińcu pięknej kamienicy w samum centrum Starego Miasta.

Kraków City Apartments dysponują pokojami wyłącznie dla osób niepalących, w budynku jest się winda, goście mają również darmowy dostęp do Internetu.